Apple Macbook NEO, 13″ A18 PRO , 8GB/256GB – Citrus – HUN KB
276 960 Ft
| Modellszám | MHFD4MG/A |
|---|---|
| Kijelző | 13 |
| Memória | 8GB |
| Háttértár | 250GB |
| Készlet | Elérhető |
| Brand | Apple |
| Súly | 2.08 kg |
| Info code | CH |
| Garancia | 12 hónap |
Leírás
Technikai adatok:
Gyártó: Apple
Képátló: 13,2000000
Kijelző Típusa: Retina
Memória.: 8,0000000
Processzor modell: A18 PRO
Szín: Sárga
Terméksorozat: NEO
SSD méret: 256,0000000
