DELL Pro Tower QCT1250, Intel Core Ultra 5- 235 (5.0GHz), 16GB, 512GB SSD, DVD+/-RW, Linux
527 580 Ft Original price was: 527 580 Ft.370 080 FtCurrent price is: 370 080 Ft.
| Modellszám | BTO107_QCT1250_EMEA_UBU |
|---|---|
| Memória | 16GB |
| Memória foglalat | DDR5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5 |
| Videókártya | Intel HD Graphics |
| Operációs rendszer | Linux |
| Háttértár | 500GB |
| Készlet | Akciós, Elérhető |
| Brand | Dell |
| Súly | 11 kg |
| Info code | CH |
| Garancia | 36 hónap |
<
Gyártó: DELL
HDD méret: 0,0000000
Kivitel: Tower (torony)
LAN: 10/100/1000
Memória.: 16,0000000
Memória órajel: 4800,0000000
Memória típus: DDR5
Processzor gyártó: Intel
Processzor típus: Core Ultra 5
Processzor modell: 235
USB 2.0: 2,0000000
USB 3.0: 0,0000000
Video csatlakozás: HDMI 2.1
Videokártya típus: Intel UHD Graphics
Wireless (Wifi): Nincs
USB 3.1: 5,0000000
Operációs rendszer: Egyéb
Operációs rendszer verzió: Linux
HDMI: Van
Display Port: Van
Soros port: Nincs
Videokártya fajta: Integrált
Memória: 0,0000000
Háttértár típus: M.2 SSD
SSD méret: 512,0000000
Videokártya: Integrált
USB portok száma: 8,0000000
Optikai meghajtó: Van
USB Type-C: 1,0000000
