Apple MacBook Neo 13″ (2026) Silver
276 960 Ft
| Modellszám | 306356 |
|---|---|
| Kijelző | 13 |
| Memória | 8GB |
| Háttértár | 250GB |
| Operációs rendszer | Mac OS |
| Készlet | Elérhető |
| Brand | Apple |
| Súly | 2.030 kg |
| Info code | CM-CH |
| Garancia | 12 hónap |
13″, Apple A, Apple A18 Pro Chip, 8GB, Unified Memory, SSD 256GB, LED, 2408×1506, macOS, NO DVD!, AUDIO, Apple A18 Pro Chip, WLAN, Bluetooth, 2xUSB Type-C, 1,23Kg, WEBCAM, SSD, Silver, 16óra, Backlight
Képernyő átló: 13″
Processzor család: Apple A
Processzor: Apple A18 Pro Chip
Memória méret: 8 GB
Memória típus: Unified Memory
Merevlemez: SSD 256 GB
LED kijelző: Igen
OLED kijelző: Nem
Matt kijelző: Nem
Felbontás: 2408×1506
Operációs rendszer: macOS
NO DVD!: Igen
Audio: Igen
Integrált VGA típus: Apple A18 Pro Chip
WLAN: Igen
Modem: Nem
Bluetooth: Igen
IRDA: Nem
USB Type-C: 2 db
Soros port: Nem
Párhuzamos port: Nem
Nettó súly: 1,23 Kg
Firewire: Nem
Webkamera: Igen
HDMI: Nem
S-VIDEO: Nem
eSATA: Nem
SSD meghajtó: Igen
Szín: Silver
Kártyaolvasó: Nem
Akku (idő): 16 óra
Táska: Nem
Egér: Nem
DisplayPort: Nem
miniDisplayport: Nem
Érintő kijelző: Nem
Véletlen sérülés garancia: Nem
Billentyűzet megvilágítás: Igen
D-Sub: Nem
microHDMI: Nem
Mini HDMI: Nem
WLAN2: Nem
