Compact Nova (R5-5500/ 16GB DDR4/ 512B nVME SSD/ RTX3050 6GB/ Win11 Pro)
299 500 Ft
– AMD Ryzen 5 5500 processzor
– 6 mag / 12 szál , 3.6/4.2 GHz
– 16GB DDR4 3200 MHz memória
– GeForce RTX 3050 6GB
– 512GB m.2 SSD meghajtó
– AMD Socket AM4 alaplap
– 550W 80+ tápegység
– AIO Lumina RGB ház edzett üveg oldallappal
– ID-Cooling torony processzor hűtő
– Windows 11 Pro operációs rendszer
– Rendszer és alapvető szoftverek telepítése
Garancia: 3 év
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Processzor | AMD Ryzen 5 |
| Memória | 16GB |
| Videókártya | Nvidia GeForce RTX |
| Háttértár | 512GB |
| Készlet | Elérhető, Rögtön vihető |
| Operációs rendszer | Windows® 11 |
| Brand | COMPACT |
Kinek ajánljuk?
Az egyik legköltséghatékonyabb Intel alapú PC játékra. Belépő szint a játékok világába. Minden komponenst tartalmaz, aminek egy gamer PC-ben szerepelnie kell, de néhány dologból mindössze az induló kategóriát. A négy magos processzoron és a gépben lévő videókártyán elindul minden játék, de értelem szerűen nem fog olyan magas FPS számokat produkálni, mint a drágább modellek.
Ajánlott a Minecraft-hoz, Farming Simulator-hoz hasonló játékokhoz, illetve a stratégiai játékokhoz.
