HP ProBook 4 G1i 14 14″ WUXGA AG UWVA, Ultra5-225U 1.5GHz, 16GB, 512GB, Win 11 Prof.
494 730 Ft
| Modellszám | B9YW6ET#AKC |
|---|---|
| Kijelző | 14 |
| Memória | 16GB |
| Memória foglalat | DDR5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5 |
| Videókártya | Intel HD Graphics |
| Operációs rendszer | Windows® 11 |
| Háttértár | 500GB |
| Készlet | Elérhető |
| Brand | HP |
| Súly | 2.25 kg |
| Info code | CH |
| Garancia | 36 hónap |
Akkumulátor: 3 cell
Billentyűzet megvilágítás: Van
Bluetooth: Van
Dokkolhatóság: USB porton
Felbontás: 1920 x 1200 (WUXGA) 16:10
Gyártó: HP HEWLETT PACKARD
4G/LTE: Nincs
Hangszóró: Van
HDD méret: 0,0000000
Kamera felbontás: 5,0000000
Beépített kártyaolvasó: Nincs
Képátló: 14,0000000
Kijelző Típusa: Matt
LAN: 10/100/1000
Memória.: 16,0000000
Memória típus: DDR5
Processzor gyártó: Intel
Processzor típus: Core Ultra 5
Processzor modell: 225U
Súly: 1,3900000
Szín: Ezüst
Terméksorozat: ProBook
Ujjlenyomat-olvasó: Van
USB 2.0: 0,0000000
USB 3.0: 0,0000000
Video csatlakozás: HDMI
Videokártya típus: Intel HD Graphics
Wireless (Wifi): 802.11a/b/g/n/ac/ax
USB 3.1: 2,0000000
Operációs rendszer: Windows
Operációs rendszer verzió: Windows 11 Pro
Videokártya fajta: Integrált
Memória: 0,0000000
Háttértár típus: SSD
Érintőképernyő (Igen/Nem): Nincs
SSD méret: 512,0000000
Videokártya: Integrált
USB portok száma: 4,0000000
Optikai meghajtó: Nincs
Dedikált dokkoló: Nincs
USB Type-C: 2,0000000
Copilot: Nincs
