LENOVO ThinkCentre Neo 50q G5, Intel Core 7 240H (5.2GHz), 16GB, 512GB SSD, NoOS.
306 130 Ft
| Modellszám | 13B9001HHX |
|---|---|
| Memória | 16GB |
| Memória foglalat | DDR5 |
| Processzor | Intel Core i7 |
| Videókártya | Intel HD Graphics |
| Operációs rendszer | Nem tartalmaz operációs rendszert |
| Háttértár | 500GB |
| Készlet | Elérhető |
| Brand | Lenovo |
| Súly | 3.6 kg |
| Info code | CH |
| Garancia | 36 hónap |
Model: 13B9001HHX 
| Intel Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache | |
| 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 | |
| 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 | |
| Integrated Intel Graphics | |
| 1-year, Courier or Carry-in |
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Memory | 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Memory Slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Max Storage Support | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 SSD up to 1TB each |
| RAID Preset | None |
| Card Reader | No card reader |
| Optical | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC256 codec |
| Speakers | 2Wx1 |
| Camera | No camera |
| Microphone | No microphone |
| Power Supply | 135W 90% Adapter |
| DESIGN | |
| Keyboard | USB, Calliope, Black, Hungarian |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Optional Bay | None |
| Expansion Slots | Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| Case Color | Black |
| Stand | None |
| Adapter Cage | None |
| Toolless Chassis Screw | Toolless Chassis Screw |
| Mounting | None |
| IO Box | No IO box |
| Pen | Pen Not Supported |
| Form Factor | Tiny (1L) |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Weight | Around 1.13 kg (2.49 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Realtek® Wi-Fi® 7 RTL8922AE, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Front Ports |
|
| Rear Ports |
|
| Optional Rear Ports (configured) | None |
| Monitor Cable | None |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Fingerprint Reader | No fingerprint reader |
| Physical Locks | Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm |
| Chassis Intrusion Switch | Chassis Intrusion Switch |
| MANAGEABILITY | |
| System Management | Non-vPro® |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 1-year, Courier or Carry-in |
| Included Upgrade | None |
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | None |
| Bundled Software | None |
| ACCESSORIES | |
| Bundled Accessories | None |
| MODEL INFORMATION | |
| Model | 13B9001HHX |
| Machine Type | 13B9 |
| Region | EET |
| Country/Region | Hungary |
| TopSeller | Yes |
| EAN / UPC / JAN | 0198158173391 |
| Announce Date | 2025-06-03 |
| End of Support | 2031-11-29 |
Gyártó: LENOVO
Hangszóró: Van
HDD méret: 0,0000000
Beépített kártyaolvasó: Nincs
Kivitel: Tiny
LAN: 10/100/1000
Memória.: 16,0000000
Memória órajel: 5600,0000000
Memória típus: DDR5
Processzor gyártó: Intel
Processzor típus: Core 7
Processzor modell: 240H
Teljesítmény: 65,0000000
Terméksorozat (PC): Neo
USB 2.0: 2,0000000
USB 3.0: 0,0000000
Video csatlakozás: HDMI + Display Port
Videokártya típus: Intel UHD Graphics
Wireless (Wifi): 802.11ax
USB 3.1: 3,0000000
Operációs rendszer: Egyéb
Operációs rendszer verzió: DOS
D-Sub: Nincs
HDMI: Van
Display Port: Van
Thunderbolt: Nincs
Soros port: Nincs
Videokártya fajta: Integrált
Memória: 0,0000000
Háttértár típus: SSD
DVI: Nincs
SSD méret: 512,0000000
Videokártya: Integrált
USB portok száma: 6,0000000
Optikai meghajtó: Nincs
USB Type-C: 1,0000000
