Compact White Slider (R5-5500/16GB/512GB SSD/RX7600 8GB/Win11 Pro)
340 000 Ft
– AMD Ryzen 5 5500 processzor
– 6 mag /12 szál , 3.6/4.2 GHz
– 16GB DDR4 3200 MHz memória
– AMD Radeon RX7600 8GB videókártya
– 512GB m.2 nVME SSD meghajtó
– AMD AM4 A520M alaplap
– 550W márkás tápegység 80+
– Deepcool hófehér ház, üveg oldallap, RGB világítás
– ID-Cooling fehér torony cpu hűtő
– Windows 11 Pro operációs rendszer
– Alapvető segédprogramok
– BIOS frissítés, legfrissebb driverek
Garancia: 36 hónap
| Tömeg | 8 kg |
|---|---|
| Processzor | AMD Ryzen 5 |
| Memória | 16GB |
| Videókártya | AMD Radeon RX |
| Háttértár | 512GB |
| Készlet | Elérhető, Rögtön vihető |
| Brand | COMPACT |
| Operációs rendszer | Windows® 11 |
Leírás
